diablo 3

Imperium Diablo - Zapowiedź nowych artykułów

Dodał: Anubin, 22.09.2017 16:11, Kategoria: Imperium Diablo

Imperium Diablo to ostatnio nieco senny portal. Jest niczym stara księga, którą jakiś lekko zbzikowany archiwista a'la Deckard Cain co jakiś czas zdejmuje z półki, otwiera i czyta, a to co czyta zawiera w sobie wiedzę większą, niż ktokolwiek inny zgromadził.

Odebrałem od Was zaskakująco sporo zapytań, co dalej z serwisem. Nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wiedzcie tylko jedno.
Imperium Diablo nie śpi.
Ostatnio jakaś pustka na scenie Diablo, mówią, że to sezon ogórkowy, ale ja pozwolę sobie przytoczyć tutaj żart, który opublikowałem na Facebooku.

Sezon ogórkowy?
Nie na Imperium Diablo! :)

Niedługo premiera wielu ciekawych, unikalnych materiałów dostępnych wyłącznie tutaj! Warto poczekać, śledzić fanpage, a najlepiej polecić go znajomym.

A dzisiaj żartobliwa zajawka :)

Anubin

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Jake24

Dodał: Jake24, 25.09.2017 10:34

Również czekam z niecierpliwością, moja ulubiona strona o Diablo, fajnie, że nadal działa. DZIĘKI Anubin!smile

Ajantis

Dodał: Ajantis, 24.09.2017 11:21

Czekamy zatem! smile

__________________
Karczma Ajantisa ftw! ;)
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.