diablo 3

Blizzard - Główna ceremonia Blizzarda na Gamescom 2017

Dodał: Anubin, 23.08.2017 19:15, Kategoria: BlizzardGamescom2017 Główna ceremonia Blizzarda.

- Hearthstone - Zaprezentowano krótką animację promującą grę, która jest początkiem dla całej serii krótkich filmów animowanych. Powiedziano również kilka słów o nadchodzącej walce z Królem Liszem w Trybie Przygodowym.

- Heroes of the Storm - Dokładnie omówiono nowego bohatera, którym będzie Kel'thuzad, oraz zapowiedziano event w grze z nim związany.

- World of Warcraft - Ujawniono sporo informacji o nadchodzącym patchu zatytułowanym "Shadow of Argus", oraz zaprezentowano film wprowadzający do niego.

- Overwatch - Podobnie jak w przypadku Hearthstona, zaprezentowano krótką animację promującą grę, która jest początkiem dla całej serii krótkich filmów animowanych.

- StarCraft oraz Diablo zostały niestety pominięte. Przy okazji mam dla Was test na spostrzegawczość. Jakiego kieliszka (grafika z nagłówka) zapomniał postawić na stole Blizzard?

Zapis streama możecie obejrzeć [tutaj]

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Garrus

Dodał: Garrus, 25.08.2017 01:59

To jak blizzard olewa w ostatnich latach serie Diablo na rzecz jakichś overwatchów, mob i karcianek jest niezrozumiałe i frustrujące...

__________________
N7

Jake24

Dodał: Jake24, 24.08.2017 12:04

Oczywiście, że nie ma kieliszka zapomnianego przez stwórcę DIABLO. Nieśmiało zaczynam przechodzić do POE, chociaż z Diablo raczej się nie rozstanę - za bardzo wsysło mnie to uniwersumsmile
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.