diablo 3

Andrzej Gawroński znany jako Deckard Cain - Film dokumentalny.

Dodał: Anubin, 19.10.2017 19:53, Kategoria: InneMoim zdaniem obowiązkowy film dokumentalny dla każdego fana serii Diablo (i nie tylko!). Andrzej Gawroński to żywa legenda. Wcielił się w wiele postaci, a dla nas najbardziej pamiętną będzie kreacja Deckarda Caina z Diablo 2, oraz Diablo 3. Bez tego człowieka polska wersja "diabełka" byłaby zupełnie inna. Zachęcam do oglądania i udostępniania, bo naprawdę warto! Film powstał z inicjatywy fanpage'a Gothic II Dzieje Khorinis:
https://www.facebook.com/dziejekhorinis/

bezpośredni link do filmu: https://youtu.be/gxqIevNcAd4

Warto wspomnieć, że przy filmie pomagała również Filmoteka Narodowa:
https://www.facebook.com/filmotekanarodowa/

Zapraszam do komentowania!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Jake24

Dodał: Jake24, 22.10.2017 20:48

Szacunek dla Pana Andrzeja - niesamowity człowiek, a rola Deckarda Caina, to moim zdaniem mistrzostwo. Diablo 2 to chyba najlepiej zdubbingowana gra, Diablo 3 też O.K. W innych grach jakoś ten dubbing gryzie, a w Diablo jakoś tak nie przeszkadza, przynajmniej mi pasuje. smile

Pawonielas

Dodał: Pawonielas, 22.10.2017 16:26

Obejrzałem - polecam. Dokument bardzo dobry i nie jest to jedyny od tych twórców opowiadający o polskich aktorach głosowych.

Historia jaką opowiada pan Gawroński jest poruszająca i naprawdę warto jej posłuchać, żeby się dowiedzieć, co popycha takich ludzi do obrania takiego zawodu smile
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.