diablo 3

Diablo 3 - Wystartował Publiczny Serwer Testowy dla łatki 2.4.1

Dodał: Anubin, 09.03.2016 15:12, Kategoria: Diablo 3Długo wyczekiwaliśmy choćby symbolicznych informacji na temat najnowszego patcha 2.4.1 do Diablo 3 - Reaper of Souls. Wygląda jednak na to, że prace nad łatką ruszyły pełną parą, gdyż Blizzard oficjalnie otworzył serwery PST. Zanosi się na to, że tak jak przewidywaliśmy, zmiany zajdą głównie w balansie. Więcej na temat łatki dowiecie się w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  
Obecny sezon jest w zaawansowanym stadium i już od dłuższego czasu fajni Diablo czekali, aż Blizzard przerwie zmowę milczenia. I nareszcie! Jeden z "niebieskich" - Kauza opublikował skromny post zawierający podstawowe informacje. Wygląda na to, że łatka raczej skupi się na balansie gry, ale z tą oceną neleży się wstrzymać do premiery serwera PTR. Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Zlot Diablo IEM 2016

Dodał: Ajantis, 21.02.2016 22:20, Kategoria: Diablo 3

5 marca w katowickim lokalu City Pub odbędzie się kolejny, trzeci już, cyklicznie organizowany Zlot Diablo IEM. W planach smaczne jedzenie, wspaniały klimat i długie rozmowy do późnych godzin nocnych z fanami Diablo :) Wpisowe na zlot wynosi 45 zł, a więcej szczegółów znajdziecie na filmie poniżej lub na oficjalnym forum Battle.netu.Komentarze (1)  

Diablo 1 - Nowa wersja modyfikacji Przebudzenie

Dodał: Anubin, 19.02.2016 14:30, Kategoria: Diablo 1Mogłoby się wydawać, że Diablo 1 to gra, która dawno odeszła w niepamięć. Nic bardziej mylnego! Klasyczna "jedynka" nadal posiada całą rzeszę fanów, którzy nie tylko w nią grają, ale również modyfikują. Noktis znany z tworzenia spolszczeń i dubbingów do Diablo 1 i Warcrafta 2 niedawno wydał drobną aktualizację do swojego sztandarowego dzieła - Moda do Diablo 1 - Przebudzenie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Diablo 3 - Patch 2.4.0 i start nowego sezonu.

Dodał: Anubin, 15.01.2016 10:53, Kategoria: Diablo 3Dzisiaj czyli 15.01.2016 rusza nowy sezon rankingowy w Diablo 3 - Reaper of Souls. Nowemu sezonowi towarzyszy również nowa łatka oznaczona numerem 2.4.0. Patch ten wnosi do gry nowe legendy, lokacje i wiele innych zmian, a z pełną ich listą zapoznacie się w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Świąteczne życzenia 2015

Dodał: Anubin, 24.12.2015 10:33, Kategoria: Diablo 3

Redakcja serwisu Imperium Diablo życzy Wam wszystkim Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku, rychłej premiery drugiego dodatku do Diablo 3 no i oczywiście zdrowia, szczęścia i radości. :)Kliknij, by powiększyć obrazek

Art autorstwa Kluska


Komentarze (2)  

Diablo - Zapowiedziano ostatnią część Trylogii "Wojna Grzechu"

Dodał: Anubin, 18.12.2015 12:31, Kategoria: Diablo 3

Wydawnictwo Insignis zapowiedziało wydanie ostatniej części trylogii "Wojna Grzechu", czyli książki pt. "Tajemniczy Prorok" na 03.02.2016. To dobra wiadomość dla wielu fanów, którzy cenią sobie fabułę świata Sanktuarium. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o książkach o tematyce Diablo, to zapraszam do naszego specjalnego działu, który jest im poświęcony [LINK].Komentarze (2)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.