diablo 3

Screeny

Ostatnia modyfikacja: 31.01.2008. Utworzono: 09.09.2007

Przysyłajcie swoje screeny z "Diablo 2"! Dla tych co nie wiedzą: screen to inaczej zrzut ekranu czyli fotka tego co aktualnie znajduje się na ekranie monitora. W czasie gry w "Diablo 2" wciskacie klawisz Print Screen i fotka gotowa. Znajduje się ona w katalogu z grą (domyślnie C:\Program Files\Diablo II) i jest plikiem typu *.jpg
Teraz wystarczy ją już tylko wysłać na e-mail: przemo@phx.pl Oczywiście screen musi być ciekawy, przedstawiać jakąś nietypową sytuację, błędy w grze, itp. Możecie przerabiać screeny, dodawać im, np. dymki z humorystycznymi podpisami. Tak więc czekam na Wasze fotki!

Procedura dodawania nowych screenów: nadesłane do nas screeny dodawane są najpierw na nasze Forum. Jeśli userzy forum pozytywnie ocenią screena to wówczas zostaje on zamieszczony w tym dziale. Najszybszą metodą opublikowania screena, jest samodzielne dodanie go na Forum. Wystarczy wysłać go na serwer Image Shack i napisac temat z linkiem do screena w tym dziale na Forum. Instrukcję jak to zrobić znajdziecie tutaj.
Zanim zdecydujesz się wysłać do nas screena sprawdź najpierw czy nie ma już podobnego w naszym zbiorze, poniżej.


GALERIA WASZYCH SCREENÓW - KLIKNIJ TUTAJ
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.