diablo 3

Recenzje Modów

Ostatnia modyfikacja: 16.02.2009. Utworzono: 06.10.2007

Mody (modyfikacje) to dodatki do gry tworzone prze fanów gry. Wprowadzają zmiany i nowości do gry, jedne w niewielkim stopniu (np. w przypadku Diablo 2 tylko powiększona skrzynka), inne w stopniu obszernym (np. w przypadku Diablo 2 zmienione umiejętności, wygląd potworów, lokacji a nawet postaci). Do Diablo 2 powstało bardzo wiele modów, w naszym serwisie znajdziecie blisko 100 modyfikacji do pobrania (zdecydowana większość z nich wymaga zainstalowanego dodatku Lord of Destruction). Do Diablo 1 także znajdziecie u nas dosyć spory zbiór modyfikacji.
Mody to bardzo popularny aspekt rozgrywki w grach z serii Diablo, mnóstwo fanów tychże gier gra na modach. Niektóre mody mają już status kultowych, jak np. Rebirth, Middle Earth w Diablo 1 czy Zy-El, Eastern Sun w przypadku Diablo 2. Dział ten stworzyliśmy dla fanów modyfikacji, którzy chcą się podzielić z innymi fanami modów w Polsce swoimi wrażeniami z gry na poszczególnych modach. Będziemy publikowali tutaj Wasze recenzje modów.

Regulamin

1. Można nadsyłać / dodawać recenzje modów zarówno do Diablo 2 / LoD jak i Diablo 1 / Hellfire.
2. W tytule recenzji należy podać dokładną nazwę moda wraz z jego wersją (np. Median 2008 v1.56).
3. Recenzja powinna zawierać jak najwięcej szczegółów dotyczących danego moda, nie wystarczy podać, że mod wprowadza np. zmiany w umiejętnościach postaci, trzeba dokładnie opisać jakie to zmiany.
4. Recenzja to własna opinia na dany temat, więc prócz opisu zmian i nowości jakie zawiera dany mod względem "czystej" wersji gry, należy zawrzeć swoją ocenę tego co nam się podoba w danym modzie, a co nie.
5. Do recenzji można dołączać własne screeny przedstawiające zmiany w grze. Wiadomo, że nie wszystkie zmiany da się opisać (np. nowy wygląd potworów) więc screeny mogą być świetnym uzupełnieniem recenzji.
6. Recenzje można wysłać na maila: przemo@phx.pl bądź dodać na naszym Forum w dziale pod tym adresem. Najciekawsze recenzje będą publikowane na łamach Imperium Diablo.


A OTO WASZE RECENZJE:


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.