diablo 3

Prefixy & Suffixy

Ostatnia modyfikacja: 24.05.2008. Utworzono: 24.08.2007

Prefixy i Suffixy, czyli Przedrostki i Przyrostki to człony z jakich składają się nazwy przedmiotów magicznych oraz rzadkich. Określają one właściwości magiczne przedmiotu. Np. amulet z przedrostkiem "Brązowy" (czyli "Brązowy Amulet") daje +10-20 do Skuteczności Ataku , a przyrostkiem "Siły" (czyli "Amulet Siły") +1-2 do Siły. Po danym przed- czy przyrostku możemy także określić wymagany poziom postaci, jest to 75% najwyższej liczby poziomu przedrostka lub przyrostka, np. broń z najwyższym przedrostkiem "Lordowski" (poziom przedrostka 47) wymaga poziomu postaci 35, a amulet z najwyższym przyrostkiem "Tygrysa" (20) wymaga poziomu 15 postaci. W opisie przedrostków i przyrostków w nawiasach macie podany ich poziom. Prefixy i Suffixy dla przedmiotów rzadkich, możemy także spotkać w wersji magicznej przedmiotów, natomiast Prefixy i Suffixy dla przedmiotów magicznych nie spotkamy w wersji dla przedmiotów rzadkich. Poniżej macie odnośniki do opisów Przedrostków i Przyrostków.

Przedrostki

Przyrostki

Przyrostki przedmiotów z ładunkami

Przedrostki i przyrostki mniejszych talizmanów

Przedrostki i przyrostki dużych talizmanów

Przedrostki i przyrostki wielkich talizmanów

Przedrostki i przyrostki klejnotów
Polecamy także artykuł pt. "Magiczne modsy". Tekst pochodzi z naszego działu Artykuły:


Magiczne modsy, autor: PiPer, dodano: 19.05.08

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.