diablo 3

Komiksy

Ostatnia modyfikacja: 19.09.2010. Utworzono: 19.09.2010

Dział przeznaczony dla kreatywnych fanów serii Diablo. Komiks można stworzyć na wiele sposobów. Nie jest wymagany do tego talent rysowniczy - za tło komiksu mogą posłużyć chociażby screeny z gry. Najważniejszy jest pomysł, dlatego praktycznie każdy może włożyć wkład w rozwój tego działu. A oto szczegółowe zasady:

1. Główny bohater / bohaterowie komiksu muszą pochodzić z uniwersum (świata) Diablo, czyli Sanktuarium (mogą to być np. postacie, potwory czy npc). Do świata Diablo można wprowadzać własne elementy i własnych, dodatkowych bohaterów - nawet z realnego życia i współczesnego nam świata - jeśli wymaga tego fabuła komiksu.
2. Należy mieć na uwadze, że komiks to kilka lub więcej obrazków (kadrów, okienek) składających się na jakąś historię. Nie ma limitu maksymalnej liczby kadrów danego komiksu.
3. Komiks może być wykonany dowolną techniką rysowniczą, np. narysowany cienkopisem, pomalowany farbami akwarelowymi, stworzony w programie komputerowym typu Paint. Można korzystać z wycinanek, czyli m.in. screenów, tapet, artworków, itp.
4. Pomysł na fabułę komiksu może być dowolny - autor może postawić sobie za cel np. rozśmieszenie czytelnika, wystraszenie bądź zaciekawienie.

Swoje prace możecie nadsyłać na e-mail: przemo@phx.pl lub własnoręcznie dodawać na naszym forum w dziale pod tym adresem. Każda praca zanim znajdzie się na Imperium Diablo musi otrzymać pozytywne oceny od użytkowników naszego forum.


A OTO WASZE KOMIKSY:

Narysowane


Ze screenów

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.