diablo 3

Feniks z Popiołów

Ostatnia modyfikacja: 04.12.2013. Utworzono: 04.12.2013

Nasza strona, to część Wortalu Phoenix. Jak w legendzie, Feniks po okresie płomiennego życia, zmienia się w popioły, by móc znowu z nich powstać.

I tak, po 9 latach nieprzerwanego istnienia, Wortal wszedł w lipcu 2013 r. w stan hibernacji (z przyczyn co prawda mniej legendarnych, a bardziej prozaicznych - ale analogia do legendy pozostaje aktualna). Część stron składowych została zarchiwizowana, ale kilka najbardziej aktywnych - w tym niniejsza - będą dalej obecne w Internecie.

Wierzymy, że projekt zostanie reaktywowany - po zgromadzeniu odpowiednich środków i pomysłów. Jak tylko się to wydarzy, włączymy z powrotem stronę w jego ramy. Tym razem, jak mamy nadzieję, w zmodernizowanej postaci i na dłużej, niż za pierwszym razem :)

A tymczasem - wpadajcie na aktualną stronę PHX, jeśli chcecie przypomnieć sobie, czym w przeszłości był Wortal, i aby sprawdzić, czy pojawił się płomyk zwiastujący odrodzenie Feniksa.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.