diablo 3

Diablo 3 - Zadania

Ostatnia modyfikacja: 23.08.2014. Utworzono: 02.08.2012

Zadania są nieodłącznym element gier z serii Diablo. To właśnie one popychają fabułę do przodu - dzięki nim możemy wejść na nowe tereny, spotkać nowych przeciwników itd. Za każde zadanie otrzymujemy nagrody, najczęściej jest to złoto i punkty doświadczenia (odpowiednio więcej na wyższych poziomach trudności), czasem jednak ekwipunek, specjalny portal czy nawet przychylność rzemieślników. Questów nie można pomijać, co znaczy że jeśli nie wykonamy jednego zlecenia, to nie będziemy mogli ukończyć następnych.

Diablo 3 składa się łącznie z 31 zadań, a opis ich przejścia znajdziecie poniżej:

| AKT 1 | AKT 2 | AKT 3 | AKT 4 | AKT 5 |Najważniejsze informacje o zadaniach

Przycisk odpowiedzialny za Dziennik Zadań znajduje się w prawym dolnym rogu i oznaczony jest kielichem. Otwiera się go (domyślnie) klawiszem J.


Możesz tu przejrzeć cel i opis obecnego zadania, a pod koniec danej misji także nagrodę. Po prawej stronie, pod mini-mapką, znajduje się skrócona treść questa.

W momencie gdy rozpoczniesz jakieś zadanie, zostaje ono zapisane w twoim dzienniku. Każdą misję, którą już wcześniej skończyłeś, możesz powtórzyć. Można to zrobić z poziomu menu naciskając "Zmień zadanie", istnieje też opcja zmiany poziomu trudności.


Bossowie na końcu aktów mają większą szansę na wyrzucenie dobrych przedmiotów wtedy, gdy są zabijani po raz pierwszy.

Poziom trudności wzrasta wraz z każdą osobą, który przyłączy się do drużyny. Gra jest łatwiejsza, gdy gra się w mniejszej ilości osób (przeciwnicy mają mniej punktów życia), lecz gdy jest więcej osób, to zdobywane nagrody i doświadczenie są atrakcyjniejsze.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.