diablo 3

Diablo 3 - Umiejętności postaci

Ostatnia modyfikacja: 07.03.2014. Utworzono: 01.07.2008

• Informacje o umiejętnościach •


W trzeciej części Diablo jest pięć postaci: Barbarzyńca, Szaman, Czarownik, Mnich i Łowca Demonów (przeczytacie o nich w dziale Postacie). W tym dziale skupimy się na ich umiejętnościach.

Używanie umiejętności w Diablo 3 jest wygodne dzięki nowemu interfejsowi. Paski zdolności są umieszczone tam, gdzie w Diablo 2 znajdowały się paski mikstur. Sprawia to, że skille są łatwiej dostępne pozwalając graczowi na ich zmianę w wirze walki.

Wartym odnotowania jest fakt, że o ile nie jesteśmy w mieście, po przydzieleniu nowej umiejętności do paska będziemy musieli odczekać krótką chwilę by z niej korzystać. W dodatku im wyższy poziom trudności, tym dłużej przyjdzie nam czekać. Mechanika gry nie pozwala na natychmiastową zmianę tak jak to ma miejsce np. w World Of Warcraft.
Można mieć maksymalnie sześć umiejętności aktywnych.

W grze występują runy umiejętności, po pięć do każdej zdolności.


Runy te wzmacniają poszczególne umiejętności postaci. Mają one przeróżne właściwości, z których każda dodatkowo zmienia efekt wizualny. Jedna np. zwiększa czas trwania, druga obrażenia, inna szybkość poruszania się, jeszcze inna poprawia defensywę. Kombinacji jest mnóstwo, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Do każdej umiejętności można przypisać tylko jedną runę.


Umiejętności postaci

BARBARZYŃCA:CZAROWNIK:ŁOWCA DEMONÓW:MNICH:SZAMAN:Umiejętności zwolenników


Tryb wyboru (Elective mode)


W Diablo 3 istnieje opcja dowolnego przypisywania umiejętności na pasku szybkiego wybierania. Umożliwia to stworzenie własnej kombinacji oraz znacznie ułatwia grę. Tryb wyboru jest sprytnie schowany w jednym z menu, dlatego postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i zamieścić tutaj krótki instruktaż.

Diablo 3 jest grą przeznaczoną zarówno dla graczy początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Ci pierwsi swobodnie mogą przejść grę z podstawowymi ustawieniami. Z kolei gracze, którzy wiedzą czego oczekiwać po swoich bohaterach, mogą chcieć mieć większy wpływ na ich poczynania - dlatego w grze pojawił się Elective Mode.

Wielu graczy jednak o tym nie wie, albo nie ma pojęcia, jak aktywować tę opcję. Poniżej zamieszczamy krótki instruktaż z nadzieją, że pomoże on Wam w ratowaniu świata Sanktuarium:

Aby uruchomić Elective Mode należy:


1. Uruchomić grę Diablo III.

2. Zalogować się do gry.

3. Nacisnąć klawisz "Esc" na klawiaturze, co spowoduje otwarcie się menu gry:4. Wybrać "Opcje". Przejdziemy tym samym do bardziej szczegółowego menu ustawień, gdzie z listy po lewej stronie wybieramy Rozgrywka:5. Zaznaczyć w podmenu "Interfejs" opcję "Tryb wyboru":Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.