diablo 3

Diablo 3 - System PvP

Ostatnia modyfikacja: 06.07.2012. Utworzono: 23.10.2010

System PvP (Player Versus Player - gracz kontra gracz) to nieodłączny element serii Diablo. Także i w trzeciej części go nie zabraknie, nie został on jednak wydany w dniu premiery samej gry. Jak na razie nieznana jest dokładna data jego wydania, pozostaje nam więc tylko czekać.

Oto co Blizzard napisał na temat systemu PvP na oficjalnej stronie:

System PvP na pewno zapisał się w historii serii Diablo. W Diablo 3 postanowiliśmy obrać nowy kierunek, by zapewnić szaleństwo i jednocześnie zorganizowaną zabawę. W D3 walki odbywają się  na specjalnych Arenach, miejscach specjalnie oddzielonych od Świata Sanktuarium.  Nie są one losowe, a unikatowe, zaprojektowane z różnorodnością terenu i osłon. Postać, którą sam stworzyłeś i używasz w PvP,  ma dostęp do wszystkich przedmiotów oraz umiejętności, które zostały zdobyte przez ciebie podczas gry w normalnym trybie.


Musicie wiedzieć, że PvP nie jest idealnym miejscem na zdobywanie nowych przedmiotów. Twoja nagroda za przelaną krew w arenie jest znacznie lepsza: ustalanie zasad, posyłanie starych i nowych znajomych na szybką i haniebną śmierć,  oraz punkty, które przedstawiają, jak daleko zaszedłeś na drodze do sławy i chwały. Kiedy przystępujesz do gier rankingowych (walk, w których przeciwko sobie walczą dwie drużyny) zdobędziesz punkty naliczane za zabicia, zrealizowane zadania, wygrane oraz inne czynniki. Punkty prowadzą do osiągnięć, tytułów i wielu innych nagród. Nasz system skupia się na zachęceniu do wściekłej walki oraz progresji dla wielu graczy, a nie rygorystycznemu rankingowi konkurencyjności. W efekcie będziesz zdobywać punkty po każdej walce, a Battle.Net będzie dobierał Ci  przeciwnika na podobnym poziome co Twój.


Szukamy także innych typów walk PvP, które istniałyby poza systemem rankingowym, jak pojedynki 1-na-1 oraz zespół wzajemnie wybranych bitew  (dla przykładu, Ty i Twoi przyjaciele mogą podzielić się na dwa zespoły). Będziemy mieli więcej informacji na temat dostępności tego typu gry w przyszłości. 


Naszym celem jest pozostawienie Cię z niebezpiecznymi, ekscytującymi pojedynkami (niczym starcia gladiatorów), pozwolenie na walki z innymi w twoim własnym tempie oraz możliwość pochwalenia się swoimi nagrodami. Solidny system usunie przeszkody, które mogłyby w jakiś sposób odciąć od akcji, więc możesz skupić się na tym, co naprawdę jest najważniejsze i odpowiedzieć na odwieczne pytanie "Kto wygra walkę?".


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.