diablo 3

Diablo 3 - Beta - Informacje Ogólne

Ostatnia modyfikacja: 17.07.2012. Utworzono: 28.12.2011

| Informacje ogólne | Pamiętnik betatestera | Patche |
| Lokacje | Potwory | Zadania | Księgi | Osiągnięcia |
Proces tworzenia gier, w tym wypadku Diablo 3, zawsze był skomplikowany. Aby zapewnić maksymalną zabawę z rozgrywki, twórcy często poświęcają tygodnie, miesiące, a nawet lata na zrobienie dzieła doskonałego. Nam, fanom uniwersum Diablo, przyszło czekać na upragnioną kontynuację przeszło dekadę. Przez ten czas wiele się zmieniło, jednak amatorzy zabijania Diablików nadal wyrażają chęć robienia masakry w szeregach demonów. W związku z tym Blizzard zapowiedział premierę trzeciej części na 15 maja 2012 roku.


Ostatnio "modne" stało się wypuszczanie Bety gry przed premierą. Wiele programów jest testowane już nawet we wczesnej fazie Alfa, jednak to właśnie w Becie zachodzą największe zmiany. W dużym skrócie testy te polegają na tym, że dany produkt jest sprawdzany przez graczy. To tej grupie zawdzięczamy wyłapanie większości błędów. Sam przyznaję, że lubię się zagłębiać w każdy szczegół gry, więc takie postępowanie w pełni rozumiem. Dzięki temu wszystko jest zoptymalizowane i pozbawione wielu bugów w dniu premiery. Oczywiście nigdy w stu procentach; historia bowiem nauczyła nas, że praktycznie do każdej gry i tak później wychodzą patche. Ale jak to mawiają: "Lepszy rydz niż nic". Ostatecznie twórcy nie popełniają totalnego blamażu i upokorzenia w dniu wydania gry.


"Betyfikacja", że tak to nazwę, dotyczy również Trójki. Ci, którzy mieli na tyle szczęścia żeby otrzymać klucz, cieszyli się grą (a raczej zalążkiem) jeszcze przed jej wydaniem. Blizzard wydał do niej wiele łatek, a ostatecznie było ich osiemnaście, przy czym każda z nich wprowadzała mniejsze lub większe zmiany. Po premierze prawdopodobnie wszyscy zapomną o Becie, warto jednak przyjrzeć się jej uważniej. Wiele rzeczy różni się finalnej wersji gry; niektóre przedmioty zostały dodane, inne usunięte, obrażenia umiejętności uległy modyfikacji, części ekwipunku noszą inne nazwy itp. Mając to na uwadze postanowiliśmy poświęcić oddzielny dział właśnie temu zagadnieniu - Becie Diablo 3.Uwaga! Wszelkie tłumaczenia były spisane przed wydaniem gry, mogą więc często odstawać od tych z finalnej wersji.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.