diablo 3

Diablo 1 & Hellfire - Npc

Ostatnia modyfikacja: 25.07.2008. Utworzono: 24.08.2007

:: DIABLO 1 ::

ADRIA THE WITCH - Adria jest czarodziejką u krórej możemy kupić wiele mikstur, lasek czy magicznych ksiąg i zwoi, a także ponownie naladować magiczne laski. Zleca nam również zadanie "Black Mushroom".

DECKARD CAIN - Cain jest ostatnim potomkiem starożytnego Bractwa Horadrim. Możemy u niego zidentyfikować magiczne przedmoty jednak będzie to nas kosztowć 100 sztuk złota. Cain posiada wielką wiedze na temat mroczego zła, które spoczywa pod kosciołem, więc często będzie nam udzielał wielu rad, które mogą okazać się pomocne. Zleci nam również dwa ostatnie zadania - "Archbishop Lazurus" oraz "Diablo".

FARNHAM THE DRUNK - Farnham był wśród tych, którzy wkroczyli z Arcybiskupem Lazarusem do Katedry. Wydarzenia, które odbyły się w podziemaich kościoła bardzo mocno odbiły się na psychice Farnhama, dlatego teraz jego jedyną specjalnością stało się picie mocnego piwa a rozmowa z nim to jeden wielki bełkot, lecz czasem w jego bezsensownej paplaninie znajduje się trochę prawdy.

GILLIAN THE BARMAID - Gillian jest barmank? w Gospodzie u Ogdena. Pozostała w Tristram ze względu na zły stan zdrowia swojej babci. Zleca nam zadanie "Grave Matters", które jest dostępne w dodatku do Diablo: Hellfire.

GRISWOLD THE BLACKSMITH - Griswold jest jedynym kowalem w Tristram. Możemy u niego nabyć broń i zbroje oraz naprawić sprzęt w swoim ekwipunku. Dodatkowo zleca nam dwa zadania: "The Magic Rock" oraz "Anvil of Fury".

OGDEN THE TAVERN - Ogden jest właścicielem Tawerny Wschodzącego Słońca. Po rozpoczęciu gry, opowie nam o tym jak piekielne moce opanowały Kościół. Dodatkowo zleca zadania: "The Skeleton King" i "Ogden's Sign".

PEPIN THE HEALER - Pepin jest uzdrowicielem. Sprzedaje różne mikstury uzdrawiające oraz magiczne zwoje. Zawsze może nas za darmo uleczyć. Zleca zadanie "Poisoned Water Supply".

WIRT THE PEG-LEGGED BOY - U Wirta możemy kupić potęne przedmioty, których nigdzie w Tristram nie znajdziemy. Jednak aby tylko zobaczyć co ma nam do zaoferowani musimy mu zaplaciź 50 sztuk złota.

WOUNDED TOWNSMAN - Wounded Townsman pojawia sie tylko wtedy gdy dostepne jest zadanie "The Butcher", które również nam zleca. Ten konający człowiek jest jednym z tych, którzy brali udział w wyprawie ratunkowej dla Księcia Albrechta. Poprosi nas o zabicie Rzeźnika (The Butcher).


:: HELLFIRE ::

LESTER THE FARMER - Nowa postać, która dostępna jest w Hellfire - dodatku do Diablo. Lester jest rolnikiem, który poprosi cię abyś wysadził w powietrze dziwną narośl, która pojawiła się w jego sadzie.

COMPLETE NUT - Ukryta postać w Hellfire. Gdy jego dom nawiedziły różne kreatury, uciekł zabierając to co miał pod ręka czyli jego dziwny strój... Dziwak poprosi cię, abyś przyniósł mu "normalne" ubranie, które zostawił w domu.

CELIA - Ukryta postać w Hellfire. Jest to dziewczynka, która bawiąc się nieopodal dziwnej narośli, zgubiła Theo i poprosi cię o jego odnalezienie.Na koniec coś dla tych, którzy kompletnie nie znają angielskiego:
 • BUY BASIC ITEMS -kupowanie zwykłych przedmiotów;
 • BUY PREMIUM ITEMS -kupowanie premiowanych przedmiotów (magicznych);
 • SELL ITEMS - sprzedaż przedmiotów;
 • REPAIR ITEMS - naprawa przedmiotów;
 • RECHARGE STAVES - naładowanie magicznych lasek;
 • RECEIVE HEALING - uzdrawianie;
 • IDENTIFY AN ITEM - identyfikacja przedmiotu.


 • Zgłoś błąd.
  


  Feniks z Popiołów - czekamy...
  Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
  Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki web 2.0
  © 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.